پخش زنده

پخش زنده رقابت های فوتبالی از تورنمنت‌های معتبر

امتیاز به مطلب

پخش زنده رقابت های فوتبالی از تورنمنت‌های معتبر:

امروز دوشنبه روز پایانی هفته جاری رقابت‌های لیگ های معتبر اروپایی چندین دیدار در نقاط مختلف و لیگ های متفاوت برگزار می شود دیدارهایی که تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است که مهمترین آن‌ها را که در لیگ‌های معتبر برگزار می‌شوند را به شما معرفی کرده و جدول پخش آن را در اختیار شما قرار دهد.


به طور کلی معمولاً دوشنبه‌ها تعداد بازی‌های محدودی در اروپا برگزار می‌شود چون دوشنبه اول هفته در اروپا محسوب شده و تنها بازی هایی برگزار می شود که در در دو روز گذشته به انجام نرسیده باشد و همین امر سبب می شود که معمولاً دوشنبه در هر لیگ تنها شاهد یک بازی باشیم.
البته امروز سه دیدار مهم در لیگ ایتالیا برگزار می شود و علاوه بر آن چندین دیدار نیز در رقابت‌های لیگ ملت های آفریقا به انجام می رسد.

به هر حال و با همه این اوصاف تیم تحلیلی سایت بت ببین امروز نیز مانند تمام روزهای گذشته در کنار شما خواهد بود تا پخش زنده برنامه برگزاری مهمترین بازی های روز را در اختیارتان قرار دهد حال اگر می‌خواهید جدول پخش این بازی‌ها را بدانید و از برنامه پخش آن مطلع شوید می توانید در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

لیگ ملتهای آفریقا:

بورکینافاسو – اتیوپی:

هفته پایانی رقابت‌های گروه اول لیگ ملت های آفریقا امشب با برگزاری دو دیدار پیگیری شده و به انجام می رسد.
در یکی از این دو دیدار تیم ۳ امتیازی بورکینافاسو باید از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به مصاف تیم اتیوپی برود.
بورکینافاسو در صورت پیروزی در دیدار امشب می‌تواند به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شود.

کیپ ورد – کامرون:

در دیگر دیدار گروه اول میزبان رقابت‌ها یعنی تیم ملی کامرون که موفق شده است در دو دیدار قبلی خود به برتری برسد باید از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به مصاف تیم کیپ ورد برود.
این دیدار در حالی برگزار می‌شود که تیم کیپ ورد دو بازی قبلی خود سه امتیاز داشته و همچنان به صعود از دور گروهی امیدوار می باشد.
بنابراین رقابت امشب یک دیدار مرگ و زندگی محسوب می شود.

سری آ ایتالیا:

بلونیا – ناپولی:

هفته بیست و دوم رقابت های سری آ ایتالیا نیز امشب با برگزاری سه دیدار به پایان می‌رسد. که در یکی از این رقابت‌ها تیم فوتبال ناپولی با هدایت اسپالتی باید از ساعت ۲۱ به وقت تهران به مصاف بلونیا برود.
ناپولی هم اکنون در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارد و همچنان شانس قهرمانی خود را جستجو می‌کند.
به خصوص این که شب گذشته شاگردان اینزاگی مقابل آتالانتا متوقف شده. ناپولی با پیروزی در دیدار امشب می‌تواند فاصله خود را با صدر جدول کمتر کند.

میلان – اسپتزیا:

در دیگر دیدار حساس و مهم امشب فوتبال ایتالیا تیم رده دومی میلان باید به مصاف اسپتزیا برود.
در حال حاضر میلان در رده دوم جدول رده‌بندی قرار داشته و این فرصت را دارد. تا با پیروزی در دیدار امشب و با توجه به تساوی شب گذشته اینتر با رقیب و همشهری خود هم امتیاز شود.
بازی امشب این دو تیم از ساعت ۲۱ در ورزشگاه سن سیرو آغاز می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا