پخش زنده

پخش زنده دیدارهای مهم فوتبال باشگاهی دنیا

امتیاز به مطلب

پخش زنده دیدارهای مهم فوتبال باشگاهی دنیا:

امشب و در حالی که رقابت‌های فوتبال باشگاهی در سطح اول دنیا به دلیل رقابت های ملی یا همان فیفادی تعطیل شده است تعدادی بازی در نقاط مختلف جهان برگزار می‌شود که قطعاً سطح بالایی نداشته و شاید حتی فوتبال دوستان اطلاعی از برگزاری آنها نیز ندارند.
با این اوصاف و با توجه به این تفاسیر تیم نویسندگی و تحلیلی سایت بت ببین بازهم کاربران را تنها نگذاشته و قصد دارد برنامه برگزاری این دیدارها را نیز به طور خلاصه و مفید خدمت شما ارائه دهد.
دیدارهایی که شاید تماشاگران زیادی نداشته باشند اما می توانند برای پر کردن اوقات فراغت به کاربران کمک کنند.

رقابت‌های EFL Trophy انگلیس:

لیتون اورینت – چارلتون:

امشب و از چهارچوب رقابت‌های EFL Trophy فوتبال انگلیس چند این دیدار برگزار می‌شود که در یکی از این بازی ها و از گروه هفتم منطقه جنوب تیم چارلتون باید در ورزشگاه خانگی تیم لیتون اورینت به میدان برود.
دو تیم از دو هفته گذشته ۶ امتیاز کسب کرده و در صدر جدول گروه ۴ تیمی خود قرار داشته و حال رقابت امشب می تواند تعیین کننده صدرنشین اصلی این گروه باشد.
این رقابت از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

استیونج – کمبریج یونایتد:

امشب یک دیدار از گروه هشتم منطقه جنوب این بازی‌ها نیز برگزار می‌شود که در آن مسابقه تیم سه امتیازی استیونج در ورزشگاه خانگی خود باید از صدرنشین شش امتیازی گروه یعنی کمبریج یونایتد پذیرایی کند.
این دیدار نیز از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد و باید دید که آیا تیم کمبریج یونایتد می تواند با آمار ۱۰۰ درصد پیروزی در دور رفت کار خود را به پایان برساند یا که خیر.

ویکام واندرز – بارتون آلبیون:

امشب و از گروه سوم منطقه جنوب نیز یک دیدار برگزار می‌شود که در آن رقابت دو تیم انتهای جدولی و بدون امتیاز گروه یعنی ویکام واندرز و بارتون آلبیون به مصاف هم خواهند رفت.
این دیدار نیز مانند سایر دیدارها از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.
قطعاً تیمی که در این دیدار شکست بخورد امیدش را برای صعود به مرحله بعد از دست خواهد داد.
این دیدار در خانه تیم واندرز برگزار خواهد شد.

ساتون یونایتد – ویمبلدون:

در دیگر دیدار مهم امشب منطقه جنوب این رقابت‌ها از گروه دوم بازی ها و با این تیم شش امتیازی ساتون یونایتد و تیم سه امتیازی ویمبلدون برگزار خواهد شد.
این دیدار نیز همزمان با سایر بازی ها به انجام رسیده و تیم ساتون یونایتد میزبان حریف خود خواهد بود.

شفیلد ونزدی – هروگیت تاون:

امشب یک دیدار مهم از گروه آخر منطقه شمال نیز برگزار خواهد شد که در این مسابقه یکی از قدیمی ترین تیم های فوتبال انگلیس یعنی شفیلد ونزدی باید از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه خانگی خود میزبان هروگیت تاون باشد.
دو تیم در حال حاضر با کسب ۶ امتیاز در صدر جدول گروه قرار داشته و این بازی می تواند جذابیت ها و حساسیت‌های خاص خود را داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا