پخش زنده

پخش زنده دیدارهای ملی مهم فوتبال جهان

امتیاز به مطلب

پخش زنده دیدارهای ملی مهم فوتبال جهان:

رقابت های رسمی ملی در انتخابی جام جهانی امشب در قاره های مختلف برگزار خواهد شد. تیم های ملی در سراسر جهان به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.
دیدارهایی که معمولاً تماشاگران کمتری نسبت به رقابت های باشگاهی دارد چون از حساسیت و جذابیت بالا برخوردار نمی‌باشد اما بعضا نیز با حضور تیم‌های بزرگ و گره خوردن کار آنها می‌تواند جذابیت و هیجان خاص خود را داشته باشد.
حال امروز نیز تعدادی بازی در قاره اروپا و همچنین آمریکای جنوبی برگزار خواهد شد و تیم های معتبر جهان به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت و باید که در نهایت چه نتیجه ای برای این تیم ها رقم خواهد خورد.

مصاف تیم تحلیلی و نویسندگی سایت بت ببین در نظر گرفته است که برنامه پخش و برگزاری دیدارهای امشب را به طور خلاصه و مفید خدمتتان ارائه دهد که در ادامه می توانید آن را مطالعه کنید.

مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا:

گرجستان – سوئد:


دیدارهای مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا امشب از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه آغاز می‌شود. که در مهمترین دیدار این ساعت تیم صدرنشین گروه دوم این رقابت‌ها یعنی تیم ملی سوئد که بالاتر از اسپانیا هم اکنون در صدر جدول گروه قرار دارد باید در مقابل تیم چهارم این گروه یعنی گرجستان قرار بگیرد.
دیداری که برای سوئد بسیار حائز اهمیت خواهد بود و آنها می‌توانند با پیروزی در دیدار امشب و روند فوق العاده خود را در مقدماتی جام جهانی حفظ کنند.

ایرلند – پرتغال:

امشب از گروه اول رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا نیز یک بازی مهم برگزار می‌شود که در این رقابت تیم ملی پرتغال که با یک بازی و یک امتیاز کمتر نسبت به صربستان در رده دوم گروه قرار گرفته است. باید در کشور ایرلند به مصاف این تیم برود.
با توجه به اینکه تیم صربستان در رقابت‌های این هفته استراحت دارد پرتغال می تواند با پیروزی در این دیدار خارج از خانه صدرنشین گروه خود شود.
این رقابت امشب از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه برگزار خواهد شد.

یونان – اسپانیا:

اما در مهم ترین و مهیج ترین بازی امشب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا تیم ملی اسپانیا که هم اکنون با کسب ۱۳ امتیاز و ۲ امتیاز کرد در نسبت به سوئد در رده دوم جدول گروه قرار دارد. باید در یک دیدار سخت به مصاف تیم رده سومی این گروه یعنی یونان برود.
این دیدار در آتن برگزار خواهد شد و تیم ۹ امتیازی یونان فرصتی را دارد. که با پیروزی مقابل اسپانیا خود را به ردیف دوم نزدیکتر ساخت و کار را برای اسپانیا سخت کند.
ساعت شروع این دیدار به وقت تهران ۲۳ و ۱۵ دقیقه می باشد.

مالت – کرواسی:


نایب قهرمان دوره گذشته جام جهانی امشب در یک دیدار نسبتاً ساده باید در کشور مالت به مصاف تیم ملی این کشور برود.
رقابت امشب از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه برگزار خواهد شد. تیم ملی کرواسی که هم اکنون با یک امتیاز کمتر نسبت به روسیه در رده دوم گروه قرار دارد برای زنده نگه داشتن امید صدرنشینی خود باید این دیدار خارج از خانه را با برد پشت سر بگذارد.

آلمان – لیختن اشتاین:


صدرنشین بدون رقیب گروه J رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا که اتفاقاً صعودش را به جام جهانی نیز قطعی کرده است. امشب در یک دیدار ساده باید به مصاف تیم انتهای جدولی لیختن اشتاین برود.
آلمان ها در این دیدار که از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه برگزار می‌شود نیز با آن رقیب خود هستند.

مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی:

برزیل – کلمبیا:


بامداد فردا و از ساعت ۴ به وقت تهران صدرنشین مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی یعنی برزیل که از ۱۱ دیدار گذشته ۱۰ پیروزی و یک تساوی به دست آورده است باید در یک دیدار نسبتاً سخت و مهم به مصاف کلمبیا برود.
این دیدار برای کلمبیا که با ۱۶ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته بسیار حائز اهمیت میباشد.باید دید که این تیم در یک دیدار خارج از خانه سخت چه عملکردی را خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا