پخش زنده

پخش زنده دیدارهای ملی مهم امشب فوتبال جهان

امتیاز به مطلب

پخش زنده دیدارهای ملی مهم امشب فوتبال جهان:

مقدماتی جام جهانی در قاره های مختلف امشب نیز پیگیری می شود تا با انجام دیدارها فیفا دی این ماه نیز‌ به پایان خواهد رسید بعد از مشخص شدن چهره تیم‌های صعود کرده است قاره اروپا به رقابت های جام جهانی و انجام بازی ها در سایر قاره ها دوباره رقابت های باشگاهی از سرگرفته خواهند شد.
با این وجود و با توجه به اینکه دیدارها در مراحل پایانی خود برگزار می‌شود از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار بود و تماشاگران زیادی نیز به تماشای آنها خواهند پرداخت.


معمولاً بازی‌های ملی طرفداران آنچنان زیادی ندارد اما همانطور که گفته شد رقم خوردن برخی شگفتی ها در چند روز اخیر و اتفاقات هیجان انگیز باعث شده است که نگاه تماشاگران به این بازی ها تغییر کرده و با حساسیت بیشتری این رقابت‌ها را دنبال کنند.
حال با این اوصاف و با تمامی این موارد تیم تحلیلی سایت بت ببین در نظر گرفته است مانند تمامی روزهای گذشته برنامه پخش زنده و برگزاری دیدارهای مهم امشب و امروز فوتبال ملی دنیا را نیز خدمتتان معرفی کرده و ارائه دهد.

بنابراین برای مطالعه این مطلب در ادامه با ما همراه باشید.

مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا:

سوریه – ایران:

تیم ملی ایران صدرنشین قدرتمند گروه اول رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا امشب در اولین دیدار دور برگشت باید به میهمانی تیم ملی سوریه برود و از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در کشور عمان با این تیم به جدال بپردازد.
رقابتی که می‌تواند برای ایران گام بلندی برای صعود محسوب شود و این تیم با برتری در رقابت امشب تا حدود زیادی صعود خود را به رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قطعی سازد.
تیم ملی سوریه در ۴۸ سال اخیر موفق نشده که ایران را شکست دهد به حال باید دید این دیدار چه نتیجه ای را کسب خواهد کرد.

مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا:

بوسنی و هرزگوین – اوکراین:

امشب و از گروه چهارم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا دو دیدار حساس برگزار می شود. که می تواند چهره تیم صعود کننده به پلی‌آف مقدماتی جام جهانی قاره اروپا را مشخص سازد.
در یکی از این دیدارها تیم ملی اوکراین که در حال حاضر با کسب ۹ امتیاز در رده سوم گروه قرار دارد. باید به مصاف تیم ملی بوسنی و هرزگوین برود.
این رقابت از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به میزبانی تیم بوسنی برگزار خواهد شد. تیم ملی اوکراین اگر می‌خواهد به رده دوم گروه برسد چاره‌ای جز برد در این مسابقه نخواهد داشت.

فنلاند – فرانسه:

تیم ملی فنلاند ر تیم مدعی حضور در پلی‌آف رقابت‌های مقدماتی جام جهانی قاره اروپا می باشد.
تیمی که هم اکنون در رده دوم گروه قرار گرفته و برای قطعی شدن صعودش به پلی آف باید فرانسه را شکست دهد. چون در صورت تساوی و پیروزی اوکراین با اختلاف بیش از یک گل تیم ملی فنلاند از گردونه رقابت‌ها حذف خواهد شد.
این رقابت نیز از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه برگزار می‌شود.

ولز – بلژیک:

امشب از گروه پنجم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا نیز یک دیدار مهم برگزار می شود .که در این مسابقه تیم ملی ولز در کشور خود باید از بلژیک صعود کرده پذیرایی کند.
ویز برای قطعی کردن حضورش در پلی‌آف رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی قاره اروپا باید حداقل یک امتیاز را از این دیدار را کسب نماید.
دیداری که از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه آغاز خواهد شد.

هلند – نروژ:

امشب و از گروه هفتم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا چند دیدار برگزار می شود .که در مهمترین رقابت تیم ملی هلند که در حال حاضر در صدر جدول گروه قرار گرفته. باید در ورزشگاه خانگی خود به مصاف نروژ برود.
وضعیت این گروه به گونه‌ای است. که سه تیم هلند، نروژ و ترکیه شانس صعود به رقابت های جام جهانی را داشته. و شکست در دیدار امشب برای شاگردان فن خال می‌توانند به معنای پایان یافتن رویای حضور در جام جهانی باشد.
این دیدار نیز از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا