پخش زنده

پخش زنده دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا

امتیاز به مطلب

پخش زنده دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا:

دیدارهای شب دوم هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا امشب پیگیری و برگزار می‌شود تا هفته چهارم یا همان هفته اول دور برگشت مرحله گروهی این رقابت‌ها به پایان رسیده و چهره تیم های مدعی صعود از گروه تا حدود زیادی مشخص شود.

دیدار امشب نیز مانند رقابت به دیشب از هیجان و حساسیت بالایی برخوردار خواهد بود و تیم های معتبر در گروه ها و بازی های متفاوتی به مصاف حریفان خواهند رفت.

دیدارها ی دیشب از گروه‌های پنج تا هشتم رقابت‌ها برگزار شد و حال امشب دیدارهای گروه های ۱ تا ۴ به انجام خواهد رسید.

حضور تیم‌های درجه یک در بازی های امشب باعث می شود که طرفداران و تماشاگران زیادی در نقاط مختلف جهان به تماشای این دیدارها بنشینند و از همین رو تیم تحلیلی سایت بت ببین در نظر گرفته است مانند تمامی روزهای گذشته با ارائه یک کنداکتور آنلاین کاربران را از برنامه برگزاری دیدار ها مطلع سازد.

مطلبی که شما در ادامه خواهید خواند برنامه خلاصه و مفید از ساعت و نحوه برگزاری دیدار های امشب فوتبال اروپا می باشد.

گروه A:

منچستر سیتی – کلوب بروژ:

امشب و در گروه اول رقابت‌ها دو دیدار به صورت همزمان از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود که در یکی از بازی ها تیم فوتبال منچسترسیتی یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی رقابت ها باید در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف حریف بلژیکی خود برود.

منچستر سیتی هم اکنون بعد از ایمیل پاری‌سن ژرمن داره دوم گروه قرار گرفته و کلوب بروژ نیز سوم است.

لایپزیش – پاری سن ژرمن:

دیگر دیدار گروه اول رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را امشب نمایندگان فرانسه و آلمان به انجام خواهند رساند.

دیداری بین لایپزیش و پاریسن ژرمن که از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به میزبانی گاوهای وحشی فوتبال آلمان برگزار خواهد شد.

این دیدار رقابتی بین تیم‌های صدرنشین و انتهای جدولی گروه یک نیز می باشد‌.

گروه B:

میلان – پورتو:

در یکی از دیدارهای نخستین امشب فوتبال اروپا از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه تیم‌های میلان ایتالیا و پورتو پرتغال به مصاف هم خواهند رفت.

دیداری که برای فوتبال دوستان ایرانی نیز حائز اهمیت خواهد بود. چون مهدی طارمی مهاجم بوشهری تیم ملی فوتبال ایران در لباس پورتو به میدان خواهد رفت.

این رقابت امشب در شهر میلان برگزار خواهد شد.

لیورپول اتلتیکو مادرید:

امشب در یک دیدار حساس از گروه دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا این فصل برگزار خواهد شد که در آن تیم فوتبال لیورپول از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه باید در ورزشگاه آنفیلد ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف آتلتیکو مادرید برود.

دیدار رفت این دو تیم در شهر مادرید به صورت قرمزهای آنفیلد به پایان رسیده است و حاج شاگردان سیمئونه به دنبال انتقام بازی رفت خواهند بود.

گروه ‌D:

رئال مادرید – شاختار دونتسک:

دیگر دیدار ساعت ۲۱ و ۱۵ امشب فوتبال لیگ قهرمانان اروپا را پرافتخارترین تیم این رقابت‌ها یعنی رئال مادرید برگزار خواهد کرد.

دیداری که کهکشانی ها باید در آن و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصرف شاختار دونتسک که بروند.

پیروزی در این رقابت برای شاگردان آنچلوتی بسیار حائز اهمیت خواهد بود و می تواند ضامن صعود آنها باشد.

شریف مولداوی – اینترمیلان:

دیگر دیدار امشب گروه چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه بین تیم‌های شریف مولداوی و اینترمیلان برگزار خواهد شد.

شریف کتاب اینجای کار با کسب ۶ امتیاز در صدر جدول گروه قرار گرفته است و شگفتی‌ساز بازی‌ها بوده است می تواند با کسب یک نتیجه تساوی امیدهای خود را برای صعود از این گروه سخت زنده نگه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا