پخش زنده

مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا

امتیاز به مطلب

امشب دیدارهای مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا به اوج خود خواهد رسید و با آغاز هفته پایانی این دیدارها فیلم های بزرگی که هنوز تکلیف صعودشان مشخص نشده باید به رقابت با حریفان بپردازند و ممکن است که در صعود مستقیم این تیم ها به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اختلال ایجاد شود.
دیدارهایی که قطعاً از هیجان و حساسیت فوق‌العاده‌ای برخوردار خواهد بود و تمامی تماشاگران تیم های ملی به تماشای آنها خواهند پرداخت.
حال امشب هفته پایانی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا آغاز می شود. باید دید که در بازی هایی که قرار است برگزار شود چه نتایجی رقم خواهد خورد.
در حالیکه تیم تحلیلی و نویسندگی سایت بت ببین در نظر گرفته از برنامه برگزاری مهمترین آنها را خدمتتان ارائه دهد.

پس اگر شما نیز می خواهید از حساسیت و جذابیت این بازی ها لذت ببرید می توانید در ادامه با مطالعه برنامه برگزاری دیدار ها از زمان پخش و برگزاری آنها اطلاع یابید.

پرتغال – صربستان:

دیشب در یکی از حساس‌ترین و مهمترین جدال های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا دو تیم ۱۷ امتیازی گروه یک که تنها بر حسب تفاضل گل در رده های اول و دوم جای گرفته اند باید از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه برای صعود مستقیم رو به روی یکدیگر قرار بگیرند.
دیدار بین تیم های ملی پرتغال و صربستان که امشب قرار است به میزبانی یاران کریستیانو رونالدو و برونو فرناندز برگزار شود.
پرتغال هم اکنون به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به صربستان در صدر جدول گروه قرار گرفته. اما شکست در دیدار امشب می‌تواند سقوط مستقیم این تیم را کنسل کند و آن‌ها را به پلی آف بفرستد!

اسپانیا – سوئد:

در یکی دیگر از مهم‌ترین رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا امشب به ملی اسپانیا باید از ساعت ۲۳ تا ۱۵ دقیقه مقابل تیم ملی سوئد قرار بگیرد.
این دیدار در شرایطی از گروه دوم این بازی ها برگزار می شود .که اسپانیا در حال حاضر با کسب ۱۶ امتیاز در صدر جدول گروه قرار داشته و سوئد با تنها یک امتیاز کمتر دوم است.
بنابراین تیم ملی سوئد اگر بتواند در این دیدار خارج از خانه اسپانیا را شکست دهد می‌تواند به طور مستقیم راهی رقابت‌های جام جهانی شود و لاروخا را به پلی‌آف بفرستد.

کرواسی – روسیه:

امشب از گروه هشتم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره سبز نیز یک بازی روی فوق‌العاده مهم برگزار می‌شود.
جایی که نایب قهرمان دوره گذشته رقابت‌های جام جهانی یعنی کرواسی از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران باید از روسیه پذیرایی کند.
تیم ملی روسیه هم اکنون با کسب ۲۲ امتیاز در صدر جدول گروه قرار گرفته. کرواسی با دو امتیاز کمتر دوم است.
بنابراین کروات ها می توانند با پیروزی در این دیدار خانگی به عنوان تیم اول و به صورت مستقیم راهی جام جهانی شوند. اما نتیجه‌ای جز برد روسیه را راهی این رقابت‌ها خواهد کرد.

آلمان – ارمنستان:

اما در یکی از بازی هایی که حساسیت خاصی ندارد امشب تیم ملی آلمان که پیش از این صعودش را به رقابت‌های جام جهانی قطعی کرده است باید از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در کشور ارمنستان به مصاف تیم ملی این کشور برود.
همانطور که گفته شد آلمان ها در این گروه سوله خود را قطعی کرده و مشکلی از این بابت ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا