پخش زنده

دیدارهای مهم امروز و امشب فوتبال اروپا

امتیاز به مطلب

امروز چهارشنبه چندین دیدار از رقابت های باشگاهی فوتبال دنیا برگزار خواهد شد و برخی از تیم‌های معتبر اروپایی در رقابت‌های مختلف به مصاف حریفان خود خواهند رفت.
دیدارهایی که عموما از رقابت های لیگ برگزار نمی شود و تیم‌ها در رقابت‌های جام حذفی و یا جام اتحادیه کشورهای خود به مصاف رقبا خواهند رفت.
بدون شک رقابت های لیگ های معتبر اروپایی از جذابیت و حساسیت بیشتری برخوردار می باشد و تماشاگران بیشتری نیز خواهند داشت و در کنار آن ها رقابت های جام های حذفی و همچنین جام های اتحادیه می توانند در رتبه های بعدی قرار بگیرند.


حال امشب نیز چندین دیدار از رقابت‌های جام حذفی فوتبال اسپانیا و یک دیدار از رقابتهای جام اتحادیه فوتبال انگلیس برگزار می شود. که تیم تحلیلی و نویسندگی سایت بت ببین در نظر گرفته است مانند تمامی روزهای گذشته برای دیدارهای امروز و امشب فوتبال اروپا نیز یک کنداکتور آنلاین تهیه کرده و آن را با شما به اشتراک بگذارد تا افرادی که قصد مشاهده این دیدارها را دارند بتوانند از زمان برگزاری آن اطلاع یابند.
حال برای مطالعه این مطلب در ادامه با ما همراه باشید.

کوپا دل ری اسپانیا:

ایبار – مایورکا:

در یکی از دیدارهای نسبتاً مهم رقابت های کوپا دل ری اسپانیا امشب از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود تیم فوتبال ایبار که سابقه حضور در لالیگا اسپانیا را نیز دارد باید در ورزشگاه خانگی خود به مصاف تیم مایورکا برود.
ایبار هم اکنون در رده دوم لالیگا ۲ قرار گرفته است از شانس‌های صعود مجدد به سطح اول فوتبال اسپانیا محسوب می شود.


از طرف مقابل تیم مایورکا نیز در نیمه پایینی جدول لالیگا قرار گرفته. تا به اینجا شرایط مناسبی ندارد.
این دیدار از مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال اسپانیا برگزار خواهد شد.

دپورتیوو لینارس – بارسلونا:

اما در یکی از حساس‌ترین و مهمترین جدال‌های امشب جام حذفی فوتبال اسپانیا شاگردان ژاوی هرناندز در تیم بارسلونا باید از ساعت ۲۲ به وقت تهران به مصاف تیم دسته پایینی دپورتیوو لینارس بروند.
این دیدار در حالی برگزار می شود که نزدیک به ۱۸ بازیکن از بارسلونا به دلیل مصدومیت و ابتلا به ویروس کرونا می باشند و رقابت امشب نمی تواند برای کاتالان‌ها ساده باشد.
در هر صورت کوپا دل ری تنها جامعه در دسترس بارسلونا برای این فصل می باشد و آنها قطعاً با تمام وجود به دنبال برتری مقابل حریف دست پایینی خود خواهند بود.

جام اتحادیه فوتبال انگلیس:

چلسی – تاتنهام:


در یکی از دو دیدار مرحله نیمه نهایی رقابت های جام اتحادیه فوتبال انگلیس امشب دو تیم لندنی چلسی و تاتنهام به مصاف هم خواهند رفت.
دیداری حساس و هیجان انگیز که یکی از دربیان مهم لندن محسوب می‌شود. باید دید که در نهایت کدام تیم موفق به برتری مقابل حریف خود خواهد شد.
رقابت‌های مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود. امشب دیدار این دو تیم از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه استمفوردبریج و به میزبانی چلسی به انجام خواهد رسید.

کوپا دل ری اسپانیا:

آلکویانو – رئال مادرید:


اما در یک بازی نسبتاً جالب و حساس از رقابت‌های جام حذفی فوتبال اسپانیا از ساعت ۱۲ بامداد تیم فوتبال رئال مادرید باید به مصاف آلکویانو برود.
تیم فوتبال آلکویانو همان تیمی است که سال گذشته موفق شد رئال مادرید را از رقابت‌های جام حذفی فوتبال اسپانیا کنار بزند.حال دوباره امسال در مرحله یک شانزدهم نهایی این دو تیم طبق قرعه به یکدیگر برخورد کرده‌اند. باید دید که در دیدار امشب رئال مادرید می‌توانند انتقام حذف دوره گذشته را بگیرد یا اتفاق دیگری روی خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا