پخش زنده

برگزاری دیدارهای مهم فوتبال اروپا

امتیاز به مطلب

هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان فوتبال اروپا دیشب با برگزاری رقابت ها در گروه‌های پنجم تا هشتم آغاز شد و حال امشب این دیدارها با برگزاری رقابت‌ها در گروه های یک تا چهار ادامه خواهد یافت تا دیدارهای هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا نیز به پایان برسد و تکلیف بسیاری از تیم ها برای صعود و یا عدم صعود به مرحله بعد مشخص شود.
عکس هایی که در شب گذشته نیز نتایج نسبتا جالبی داشت و باعث صعود تیم مثل منچستر یونایتد به مرحله بعد شد.
حال با توجه به حساسیت و اهمیت دیدارهای امشب که اتفاقاً تیم های بزرگ و معتبر اروپایی نیز در آنها حضور خواهند داشت تیم تحلیلی و نویسندگی سایت بت ببین در نظر گرفته است که برای دیدارهای امشب بطور آنلاین و یا همان برنامه برگزاری تهیه کرده و آن را با شما به اشتراک بگذارد.

مطلبی که شما می توانید آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

اینترمیلان ایتالیا – شاختار دونتسک اوکراین:

امشب بعد از آغاز شب دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در هفته پنجم تیم فوتبال اینتر میلان ایتالیا از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه باید در کشور ایتالیا و ورزشگاه سن سیرو به مصاف تیم شاختار دونتسک اوکراین برود.
اینترمیلان هم اکنون با کسب ۷ امتیاز در رده دوم گروه قرار داشته و از طرف مقابل تیم شاختار دونتسک تنها یک امتیاز از ۴ بازی گذشته را جمع آوری کرده است.
نکته جالب اینکه تک امتیاز شاختار دونتسک در برابر همین اینتر و در بازی رفت به دست آمده است.
حال باید دید که شاگردان اینزاگی در این دیدار خانگی چه نتیجه ای را کسب خواهند کرد.

منچسترسیتی انگلیس – پاری‌سن‌ژرمن فرانسه:

امشب در یک دوره حساس و مهیج بین دو تیم قدرتمند و پرمهره فوتبال اروپا تیم‌های منچسترسیتی انگلیس و پاری‌سن‌ژرمن فرانسه از گروه اول رقابت‌ها لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت.
تیم فرانسوی موفق شده است در دیدار رفت حریف انگلیسی خود را شکست دهد. اما هم اکنون به دلیل تساوی با دیگر تیم های گروه در رده دوم جدول جای دارد.
این دیدار امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران و در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به انجام خواهد رسید.

آتلتیکومادرید اسپانیا – میلان ایتالیا:

امشب و از گروه دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نیز دو دیدار حساس برگزار می شود .که در یکی از این دو مسابقه تیم‌های رده سومی و چهارمی آتلتیکو مادرید و میلان از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در کشور اسپانیا و شهر مادرید به مصاف هم خواهند رفت.
دو تیم همچنان شانس صعود از گروه را داشته و پیروزی در دیدار امشب می‌تواند امیدهای آنها را برای حضور در مرحله حذفی دوچندان سازد.

لیورپول انگلیس – پورتو پرتغال:

در دیگر دیدار گروه دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و از هفته پنجم بازی ها تیم صعود کرده. لیورپول که تا به اینجای کار تمامی دیدارهای خود را با برد پشت سر گذاشته است باید مقابل پورتو قرار بگیرد.
یاران مهدی طارمی هم اکنون با کسب ۵ امتیاز از ۴ دیدار گذشته در رده دوم گروه قرار دارند. همچنان صعودشان به مرحله حذفی در دستان خودشان می باشد.
این دیدار امشب در بندر لیورپول در ورزشگاه آنفیلد از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

شریف تیراسپول مولداوی – رئال مادرید اسپانیا:

در دیگر دیدار گروه چهارم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا امشب و از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه تیم فوتبال شریف تیراسپول که بازی رفت موفق شد رئال مادرید را در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را شکست دهد باید در کشور مولداوی از کهکشانی‌ها پذیرایی کند.
رئال که هم اکنون در صدر جدول گروه خود قرار دارد میتواند با پیروزی در دیدار امشب صعودش را به مرحله بعد قطعی کرده از طرف مقابل تیم مولداویایی نیز برای ادامه رویای خود در لیگ قهرمانان اروپا نیاز به کسب امتیاز از این دیدار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا