پخش زنده

برنامه پخش زنده دیدارهای مهم امروز فوتبال اروپا

امتیاز به مطلب

برنامه پخش زنده دیدارهای مهم امروز فوتبال اروپا:

رقابت‌های فوتبال اروپا امروز دوشنبه نیز ادامه می‌یابد و چندین دیدار مهم در کشورهای مختلف برگزار می‌شود.
هفته جدید رقابتهای امشب با برگزاری چند دیدار آغاز می‌شود که در این دیدارها های مشهور و معروف چون آتالانتا فیورنتینا و یوونتوس نیز حضور خواهند داشت.
علاوه بر این امشب دیدارهای نهایی هفته جاری رقابت‌های لیگ انگلیس نیز برگزار شده تا این هفته لیگ برتر جزیره نیز به پایان برسد و تیم ها آماده شروع هفته جدید شوند.


بنابراین با وجود اینکه امروز اول هفته در اروپا محسوب می شود اما دیدار های مهمی در سطح قاره سبز برگزار شده و تیم‌ها به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
با توجه به این اساس تیم تحلیلی و نویسندگی سایت بت ببین در نظر گرفته است که برای دیدارهای امشب مثل تمامی روزهای گذشته یک مطلب به عنوان کنداکتور پخش زنده برگزاری نوشته و آن را با شما به اشتراک بگذارد.
مطلبی که می تواند برای کسانی که از زمان پخش بازی ها اطلاع ندارند بسیار مفید باشد اگر می خواهید از زمان برگزاری دیدارهای امشب فوتبال اروپا اطلاع‌یابی در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

سری آ ایتالیا:

ونیزیا – آتالانتا:

هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر ایتالیا نیز امشب با برگزاری ۴ دیدار آغاز می‌شود که در یکی از دیدارها از ساعت ۲۱ تیم رده چهارمی آتالانتا که در هفته گذشته موفق شد یوونتوس را شکست دهد باید در برگامو و استادیوم اختصاصی خود به مصاف تیم ونیزیا برود
ونیزیا که تازه به رقابتهای سری آ صعود کرده است تا به اینجای کار در رده شانزدهم جدول رده‌بندی قرار داشته و اوضاع چندان مناسبی ندارد.

فیورنتینا – سامپدوریا:

دیگر دیدار ساعت ۲۱ لیگ ایتالیا امشب در شهر فلورانس و به میزبانی بنفش پوشان فیورنتینا برگزار خواهد شد.
جایی که تیم رده ششمی فیورنتینا باید به همراه بازیکنان بزرگ و ارزشمند خود چون ولاهوویچ به مصاف تیم رده پانزدهمی سامپدوریا برود.
این دیدار برای بنفش پوشان فلورانس بسیار حائز اهمیت می باشد. چون آنها باید با پیروزی در این دیدار خود را به کسب سهمیه های اروپایی نزدیک تر سازند.

هلاس ورونا – کالیاری:

امشب دو دیدار از هفته چهاردهم رقابت‌های سری آ ایتالیا نیز در ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه برگزار خواهد شد.
در یکی از این دیدار تیم هلاس ورونا باید در شهر ورونا از تیم کالیاری پذیرایی کند.
ورونا تا به اینجای کار با کسب ۱۹ امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار دارد. کالیاری با کسب تنها ۸ امتیاز در رده نوزدهم جدول را از آن خود کرده است.

سالریتانا – یوونتوس:

اما مهمترین دیدار امشب فوتبال سری آ ایتالیا و همچنین فوتبال اروپا که قطعاً تماشاگران بیشتری نسبت به سایر بازی ها خواهد داشت. دیداری است با این تیم تازه صعود کرده سالریتانا و یوونتوس.
این دیدار امشب از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران برگزار می‌شود. بانوی پیر فوتبال ایتالیا اوضاع مناسبی ندارد باید در ورزشگاه تیم تازه صعود کرده سالریتانا به میدان برود.
قطعاً عدم پیروزی در این دیدار می‌تواند برای شاگردان ماسیمیلیانو آلگری و همچنین برای خود این مربی بسیار گران تمام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا