پخش زنده

برنامه برگزاری مهم فوتبال در نقاط مختلف جهان

امتیاز به مطلب

با توجه به اتمام رقابت های فیفا دی و عدم شروع بازیهای باشگاهی بلافاصله بعد از پایان یافتن بازی های ملی امروز و امشب رقابتی درسته دوم و سوم فوتبال باشگاهی مردان برگزار نمی‌شود. اما با وجود این تعداد دیدار از سطح اول فوتبال باشگاهی بانوان اروپا در لیگ قهرمانان اروپا برگزار خواهد شد. که می تواند برای برخی از کاربران جذاب و هیجان انگیز باشد ‌

دیدارهایی که شاید سطح برگزاری آن ها به لیگ قهرمانان اروپا مردان نرسد و حتی تماشاگران کمتری نسبت به آن بازی ها داشته باشد. اما قطعاً بالاترین سطح فوتبال باشگاهی بانوان را شامل شده و دیدن آنها خالی از لطف نخواهد بود.

حال با تمامی این اوصاف تیم تحلیلی و نویسندگی سایت بت ببین در نظر گرفته است. که برای اولین بار برنامه برگزاری دیدارهای بانوان را نیز پوشش داده و یک کنداکتور آنلاین در مورد برگزاری این بازی‌ها نوشته ها را با شما به اشتراک بگذارد.

مطلبی که شما میتوانید آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

لیگ قهرمانان اروپا بانوان:

ولفسبورگ – یوونتوس:

رقابت های لیگ قهرمانان بانوان امشب نیز با برگزاری ۴ دیدار در دو گروه پیگیری می‌شود. که در یکی از نخستین دیدار ها و از گروه اول این رقابت‌ها در ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه تیم ولفسبورگ آلمان در یک رقابت حساس و مهم باید در کشور آلمان میزبان بانوان یوونتوس باشد.
این دیدار رقابت بین تیم های دوم و سوم جدول رده بندی به حساب می آید. برنده رقابت امشب می‌تواند گام بلند برای صعود به مرحله بعد بر دارد.
در حال حاضر ولفسبورگ با کسب ۵ امتیاز ز از دور رقابت ها در رده دوم گروه جای داشته و یوونتوس با بدست آوردن ۴ امتیاز سوم است.

چلسی – چنویس فمینین:

در دیگر رقابت امشب گروه اول رقابت های لیگ قهرمانان اروپای بانوان تیم صدرنشین و ۷ امتیازی چلسی در یک دیدار نسبتاً ساده و آسان باید در ورزشگاه خانگی خود و در شهر لندن میزبان تیم انتهای جدولی و بدون امتیاز چنویس فمینین باشد.
نماینده سوئیس که تا به اینجای کار نتوانسته امتیازی که از کند به نظر نمی رسد. که بتواند برای آبی ‌های لندن مشکل‌ساز شود.
این دیدار امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

بریابلیک – ژیتلوبود:

امشب و از گروه دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان بانوان یک دیدار بین نمایندگان ایسلند و اوکراین برگزار خواهد شد.
دو تیمی که هم اکنون در رده های سوم و چهارم جدول گروه قرار داشته و در دور رفت بازی ها موفق نشدند گلی را به ثمر برساند.در دیدار رو در رو نیز به تساوی صفر صفر رضایت دادند.
حال باید دید در این دیدار که به میزبانی نماینده ایسلند برگزار خواهد شد چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.
این بازی از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه به انجام خواهد رسید.

رئال مادرید – پاری سن ژرمن:

اما تیم فوتبال بانوان پاری سن ژرمن که یکی دیگر از نمایندگان قدرتمند فرانسه در کنار لیون به حساب می آید امشب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا