پخش زنده

برنامه برگزاری رقابت های فوتبال از لیگ‌های معتبر

امتیاز به مطلب

امروز دوشنبه روز پایانی هفته جاری رقابت‌های لیگ های معتبر اروپایی چندین دیدار در نقاط مختلف و لیگ های متفاوت برگزار می شود دیدارهایی که تیم تحلیلی سایت بت ببین در نظر گرفته است که مهمترین آن‌ها را که در لیگ‌های معتبر فوتبال برگزار می‌شوند را به شما معرفی کرده و جدول پخش آن را در اختیار شما قرار دهد.
به طور کلی معمولاً دوشنبه‌ها تعداد بازی‌های محدودی در اروپا برگزار می‌شود. چون دوشنبه اول هفته در اروپا محسوب شده و تنها بازی هایی برگزار می شود که در در دو روز گذشته به انجام نرسیده باشد و همین امر سبب می شود که معمولاً دوشنبه در هر لیگ تنها شاهد یک بازی باشیم.


آن هم دیداری که معمولاً در آن تیم های درجه یک حضور ندارند هر چند که گاهاً به دلیل برگزاری بازی های اروپایی در هفته گذشته تیم های درجه یک دوشنبه رقابت هفته خود را برگزار خواهند کرد.
به هر حال و با همه این اوصاف تیم تحلیلی سایت ما امروز نیز مانند تمام روزهای گذشته در کنار شما خواهد بود تا برنامه برگزاری مهمترین بازی های روز را در اختیارتان قرار دهد. حال اگر می‌خواهید جدول پخش این بازی‌ها را بدانید و از برنامه پخش آن مطلع شوید می توانید در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

چمپیونشیپ انگلیس:

فولام – شفیلد یونایتد:


در یکی از چند دیدار باقی مانده از هفته بیست و سوم رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس امشب تیم‌های فولام و شفیلد یونایتد از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
دیداری بین دو تیم که سابقه حضور در لیگ برتر انگلیس را نیز دارند. هم اکنون در رده های اول و چهاردهم جدول رده بندی چمپیونشیپ قرار گرفته اند.
تیم فولام که صدرنشین رقابت ها و یکی از مدعیان اصلی صعود و بازگشت به لیگ برتر محسوب می‌شود. در چهار دیدار گذشته خود تنها ۴ امتیاز به دست آورده و از طرف مقابل تیم فوتبال شفیلد یونایتد در چهار دیدار گذشته توانسته ۱۰ امتیاز را جمع آوری کند.
این دیدار امشب در لندن و به میزبانی تیم فولام برگزار خواهد شد.

لالیگا اسپانیا:

لوانته – والنسیا:


هفته هجدهم رقابت‌های لالیگا اسپانیا نیز امشب با برگزاری یک دیدار به پایان می‌رسد.
رقابتی بین تیم‌های والنسیا و لوانته که قرار است امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی تیم لوانته برگزار شود.
تیم لوانته هم اکنون در رده بیستم جدول رده‌بندی قرار داشته و اوضاع مناسبی ندارد. از طرف مقابل والنسیا نیز در رده هشتم جدول بوده و به دنبال کسب سهمیه های اروپایی می باشد.
قطعاً دو تیم در این دیدار به دنبال کسب سه امتیاز خواهند بود.

سری بی ایتالیا:

لچه – ویچنزا:


در یکی از دیدارهای باقی مانده از هفته هجدهم رقابت‌های سری بی ایتالیا امشب تیم فوتبال لچه که هم اکنون در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد باید به مصاف تیم ویچنزا برود.
لچه با پیروزی در دیدار امشب می‌تواند خود را هم امتیاز با تیم رده دومی برشا ببیند.
از طرف مقابل تیم ویچنزا که در ۱۷ بازی گذشته تنها ۷ امتیاز به دست آورده است .در انتهای جدول قرار داشته و برای باقی ماندن در سری بی نیاز مند به کسب امتیاز می باشد.
دیدار امشب از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به میزبانی تیم لچه برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا