پخش زنده

برنامه برگزاری دیدارهای مهم فوتبال امروز یکشنبه

امتیاز به مطلب

امروز یکشنبه چندین دیدار مهم در فوتبال اروپا و یا به عبارت دیگر در لیگ انگلیس برگزار خواهد شد.
همانگونه که می‌دانید و در جریان هستید رقابت فوتبال باشگاهی اروپا به دلیل تعطیلات کریسمس و نزدیک شدن به سال نو میلادی کنسل شده و به تعویق افتاده است اما این لیگ انگلیس است که مانند همیشه در این تعطیلات به یاری فوتبالدوستان می‌آید و با برگزاری بازی های فشرده و هیجان انگیز علاقه مندان به فوتبال را از دیدن بازی‌ها سیراب می‌کند.


دیدارها و رقابت هایی که به باکسینگ دی معروف هستند و معمولاً هر سه روز یک بار به انجام می رسند.
قطعاً برگزاری دیدارهای در روزهایی که فوتبال باشگاهی در سایر نقاط اروپا تعطیل است باعث می‌شود که طرفداران بیشتری به سمت و سوی لیگ انگلیس کشیده شوند. این لیگ طرفداران بیشتری را پیدا کند.
حال با این اوصاف ما تیم سایت بت ببین در اینجا هستیم که برنامه برگزاری دیدارهای مهم امروز فوتبال انگلیس را نیز با شما در میان بگذاریم تا کسانی که قصد مشاهده این دیدارها را دارند بتوانند برنامه خود را به طور کامل تنظیم نمایند.
بنا بر این برای اطلاع از زمان برگزاری دیدارهای امروز فوتبال انگلیس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

لیگ برتر انگلیس:

منچسترسیتی – لسترسیتی:

هفته پایانی نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر انگلیس امروز با برگزاری چندین دیدار آغاز و پیگیری می‌شود.
حال در یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین دیدارهای امروز تیم های فوتبال منچستر سیتی و لسترسیتی از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف هم خواهند رفت.
تیم فوتبال لسترسیتی معمولاً برای غول‌های فوتبال انگلیس مشکل ساز میشود و سال گذشته نیز توانست منچسترسیتی را در اتحاد شکست بدهد.
حال باید دید در این دیدار شاگردان برندان راجرز در مقابل صدرنشین حال حاضر لیگ جزیره چه عملکردی را خواهند داشت.

نوریچ سیتی – آرسنال:

در یکی دیگر از دیدارهایی که امروز از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود قناری های فوتبال انگلیس یعنی تیم نوریچ سیتی که هم اکنون در انتهای جدول رده‌بندی قرار گرفته‌اند. باید از تیم فوتبال آرسنال میزبانی کنند.
آرسنال بعد از شروع فاجعه بار خود در رقابت های لیگ جزیره توانست سر و سامانی به اوضاع خود دارد . با دو بازی بیشتر نسبت به منچستر یونایتد در رده چهارم جدول قرار گرفته است.
قطعاً شاگردان آرتا برای پیروزی در این دیدار وارد زمین خواهند شد و چیزی جز برد آنها را راضی نخواهد کرد.

تاتنهام – کریستال پالاس:

امروز و در یکی دیگر از دربی های بیشمار لندن تیم‌های فوتبال تاتنهام هاتسپر و کریستال پالاس به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
این دیدار امروز از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی تیم تاتنهام برگزار خواهد شد.
رقابتی حساس بین دو تیم میانه جدولی که باید دید در نهایت چه نتیجه‌ای در آن رقم خواهد خورد.

وستهام یونایتد – ساوتهمپتون:

در چهارمین دیدار ای که امروز از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در لیگ جزیره برگزار می شود پنجمی وستهام یونایتد که شروع خوبی در این فصل داشت اما نتوانست روند خوب خود را ادامه دهد باید در ورزشگاه خانگی خود و در شهر لندن از تیم ساوتهمپتون پذیرایی کند.
تیم ساوتهمپتون هم اکنون در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار داشته و حتی خطر سقوط را احساس می‌کند بنابراین آنها نمی‌خواهند در دیدارهای باقیمانده خود به راحتی شکست خورده و امتیازات را از دست بدهند.
از طرف مقابل شاگردان دیوید مویس نیز گوشه چشمی به گرفتن سهمیه رقابت های لیگ قهرمانان اروپای فصل بعد دارند و این رویا را در سر می پرورانند.

استون ویلا – چلسی:

در دیگر دیدار مهم امروز فوتبال انگلیس از ساعت ۲۱ برگزار می‌شود.
جایی که تیم فوتبال استون ویلا با هدایت استیون جرارد باید در ویلا پارک به مصاف تیم چلسی برود.
استون ویلا که بعد از حضور استیون جرارد عملکرد قابل قبولی داشته .توانسته خود را به رتبه دهم جدول برساند قطعاً در این دیدار حریف ساده‌ای برای شاگردان توماس توخل نخواهد بود . می تواند از چلسی امتیاز بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا