پخش زنده

برنامه برگزاری دیدارهای مهم فوتبال اروپایی

امتیاز به مطلب

امروز شنبه مانند حتما می آخر هفته های فوتبال اروپا دیدارهای مهمی از نقاط مختلف جهان برگزار خواهد شد.
دیدارهایی که قطعاً از هیجان و اهمیت بالایی برخوردار می باشد چون در سطح اول فوتبال اروپا و بین تیم‌های معتبر جهان برگزار خواهد شد که طرفداران و تماشاگران زیادی نیز دارند.
به طور کلی اکثریت قریب به یقین بازی های مهم و هیجان انگیز فوتبال اروپا در روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می‌شود و بسیاری از فوتبال دوستان در این دو روز از دیدن و تماشای بازی های سطح بالا و هیجان انگیز سیراب می شوند.
حال شنبه این هفته نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و بازی های مهم و حساسی در آن به انجام خواهد رسید که تیم تحلیلی و نویسندگی سایت ایران بت قصد دارد در این مطلب گزارشی مبنی بر زمان برگزاری این دیدارها را خدمت شما ارائه دهد.
بنابراین اگر قصد دارید از زمان برگزاری دیدارهای امروز فوتبال اروپا مطلع شوید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

بوندسلیگای آلمان:

بایرن‌مونیخ – اف سی کلن:


در ادامه هفته نوزدهم رقابت های بوندس لیگای آلمان امروز و امشب چندین دیدار برگزار می‌شود که در مهمترین دیدار شاگردان یولیان ناگلزمن در تیم بایرن مونیخ باید از ساعت ۱۸ به وقت تهران به مصاف تیم اف سی کلن بروند‌.
این دیدار در حالی برگزار می شود که بایرن‌مونیخ هم اکنون صدرنشین بوندس‌لیگا بوده و تیم کلن نیز در فصل خوب خود رده ششم جدول را از آن خود کرده است.
دیدار امشب دو تیم در ورزشگاه آلیانز آرنا به انجام خواهد رسید.

لیگ برتر انگلیس:

استون ویلا – منچستریونایتد:


در ادامه هفته بیست و دوم رقابت های لیگ جزیره امروز و امشب چندین دیدار برگزار می‌شود که در یکی از این بازی ها تیم فوتبال منچستر یونایتد با هدایت رالف رانگنیک باید از ساعت ۲۱ به مصاف استون ویلا برود.
این دیدار در حالی برگزار می‌شود که دو تیم هفته گذشته در رقابت‌های جام حذفی فوتبال انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که آن دیدار منجر به صعود شیاطین سرخ شد.
حال دیدار امشب در ورزشگاه ویلا پارک و به میزبانی استون ویلا برگزار خواهد شد.
هم اکنون در جدول رده‌بندی منچستریونایتد با کسب ۳۱ امتیاز در رده هفتم و استون ویلا با ۲۲ امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفته‌اند.

سری آ ایتالیا

هفته بیست و دوم رقابت‌های سری آ ایتالیا نیز امروز و امشب پیگیری می شود که در مهمترین دیدار امشب تیم فوتبال یوونتوس که فصل کابوس باری را پشت سر می گذارد باید از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به مصاف اودینزه برود.
این رقابت در حالی برگزار می شود که یوونتوس با ۱ بازی بیشتر نسبت به تیم چهارم و ۳ امتیاز کمتر در رده پنجم قرار گرفته و تمام تلاشش را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد را به کار گرفته است.
از طرف مقابل اودینزه با کسب ۲۰ امتیاز تنها ۴ امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد!
بازی امشب در ورزشگاه آلیانز برگزار خواهد شد.

لیگ ۱ فرانسه:

پاری‌‌سن‌ژرمن – برست:


در روز دوم هفته ۲۱ ام لیگ ۱ فرانسه ۲ دیدار برگزار می‌شود که در یکی از این دو دیدار تیم فوتبال پاری‌‌سن‌ژرمن که در ۵ دیدار قبلی خود در لیگ تنها ۱ برد داشته است باید در ورزشگاه خانگی خود یعنی پارک دو پرنس به مصاف برست برود.
برست هم اکنون با کسب ۲۵ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفته است و در این دیدار کار دشواری مقابل شاگردان پوچتینو خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا