پخش زنده

برنامه برگزاری دیدارهای مهم فوتبال اروپا در یکشنبه

امتیاز به مطلب

ادامه بازی های فوتبال اروپا امروز برگزار خواهد شد و دیدارهای مهم و حساسی در قاره سبز به انجام خواهد رسید و تیم‌های معتبر و بزرگ اروپایی در بهترین و معتبرترین نیز های دنیا به مصاف رقیبان خود خواهند رفت.
دیدارهایی که ادامه دهنده رقابت دیروز بوده و قطعا از هیجان و حساسیت بالایی برخوردار خواهند بود.
این رقابت‌ها با حضور تیم های معتبر و مشهور فوتبال اروپا تماشاگران طرفداران بی شماری را به سمت و سوی خود خواهد کشید و قطعاً علاقه‌مندان به فوتبال در نقاط مختلف جهان به دنبال مشاهده این دیدارها و رقابت‌ها خواهند بود.


حال با تمامی این موارد به تحلیل و نویسندگی سایت بت ببین در نظر گرفته است مانند تمامی روزهای گذشته امروز نیز یک مطلب در مورد زمان و ساعت برگزاری این دیدار و تهیه کرده و آن را با شما به اشتراک بگذارد و کسانی که قصد دارند به مشاهده این رقابت‌ها بپردازند با مطالعه این مطلب بتوانند از زمان برگزاری بازی‌ها اطلاع پیدا کنند.

سری آ ایتالیا:

ونیزیا – میلان:


هفته بیست و یکم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا امروز و امشب با برگزاری تمامی دیدارها پیگیری و به انجام می رسد. باید دید چه نتایجی در این دیدارها به دست می آید.
اولین دیدار امروز و این هفته در شهر ونیز برگزار خواهد شد و تیم میلان یکی از دو تیم صدرنشین و مدعی لیگ باید در شهر ونیز میهمان تیم ونیزیا باشد.
دیدار امروز این دو تیم از ساعت ۱۵ به وقت تهران برگزار خواهد شد. باید دید شاگردان استفانو پیولی در دیدار هفته بیست و یکم خود مقابل تیم شانزدهم جدول چه نتیجه‌ای کسب خواهند کرد.

ناپولی – سامپدوریا:

در دیداری که از ساعت ۱۹ امروز برگزار می شود تیم رده سومی سامپدوریا باید در ورزشگاه خانگی خود در شهر ناپل یعنی استادیوم دیگو آرماندو مارادونا به میدان برود.
سامپدوریا که فصل را به خوبی آغاز کرده بود نتوانست مانند اوایل فصل ادامه بدهد . حال باید در این دیدار خانگی به مصاف سامپدوریا بروند.
اسپالتی با ۶ امتیاز فاصله نسبت به تیم صدرنشین یعنی اینتر در جایگاه سوم قرار گرفته است.

رم – یوونتوس:

دیگر دیدار مهم امشب فوتبال ایتالیا امشب در شهر رم و ورزشگاه المپیکو برگزار می شود.
دیداری حساس و سنتی بین تیم های رم و یوونتوس که این فصل برای کسب سهمیه های اروپایی رقابت دارند.
این دیدار امشب در حالی از ساعت ۲۱ به وقت تهران برگزار می شود. که رم میزبان با هدایت مورینیو در جایگاه هفتم و یوونتوس آلگری در رتبه پنجم جدول قرار گرفته اند.
حال باید دید در دیدار امشب چه نتیجه‌ای رخ خواهد داد.

اینتر – لاتزیو:

اما مهم‌ترین و حساس‌ترین دیدار امشب سری آ در شهر میلان و ورزشگاه سن سیرو یا همان جوزپه مه آتزا برگزار خواهد شد.
جایی که صدرنشین آماده و مقتدر لیگ یعنی اینتر که مدافع عنوان قهرمانی نیز محسوب می شود باید به مصاف لاتزیو برود‌.
لاتزیو هم اکنون در جایگاه ششم جدول قرار دارد و برای کسب سهمیه های اروپایی تلاش می کند.
این دیدار امشب از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا