پخش زنده

برنامه برگزاری دیدارهای مهم فوتبال اروپا

امتیاز به مطلب

امروز شنبه انتهای هفته اروپا دیدارهای باشگاهی در سطح یک قاره اروپا پیگیری خواهد شد و رقابت ها در لیگ ها و کشور های متنوع و متعدد به انجام خواهد رسید.
دیدار هایی که حتی با وجود شیوع دوباره ویروس کرونا در کشور انگلیس و لغو شش دیدار از ۱۰ مسابقه این هفته همچنان هیجان انگیز و پر تپش خواهند بود.
قطعاً دیدارهایی که در روزهای شنبه و یکشنبه اروپا برگزار می شود مهمترین دیدارهای هفته می باشند و می توانند علاقه مندان به فوتبال را از دیدن رقابت های جذاب و هیجان انگیز سیراب کنند.


البته همان طور که گفته شد رقابت های این هفته فوتبال اروپا تحت تاثیر شیوع کرونا در کشورهای مختلف قرار گرفته و شاید از کیفیت بازی‌ها نیز بکاهد.
با این وجود اما همچنان طرفداران و علاقمندان به فوتبال منتظر آغاز بازی ها هستند و می‌خواهند رقابت تیم‌های محبوب خود را مشاهده نمایند.
حال با تمامی این اوصاف تیم تحلیل و نویسندگی سایت بت ببین در نظر گرفته است. مانند تمامی روزهای گذشته برای دیدار ها و رقابت های امروز نیز یک مطلب کنداکتور مانند،تهیه کرده و آن را با شما به اشتراک بگذارد تا کسانی که این مطلب را میخوانند از زمان و ساعت برگزاری دیدارها اطلاع یابند.

لالیگا اسپانیا:

رئال سوسیداد ویارئال:


در ادامه هفته هجدهم رقابت‌های لالیگا اسپانیا امشب چندین دیدار دیگر برگزار می شود. که در یکی از این رقابت‌ها تیم رئال سوسیداد که قبل از آغاز این هفته در رده پنجم جدول رده بندی قرار داشت باید از ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه به مصرف شاگردان اونای امری در تیم ویارئال برود.
تیم رئال سوسیداد تا سه هفته گذشته یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی نیز محسوب می شد. اما با سه شکست پیاپی در دیدار گذشته از آن وضعیت آرمانی فاصله گرفته و حال در شرایط مناسبی به سر نمی‌برد.
از طرف مقابل تیم ویارئال نیز هم اکنون در رده چهاردهم جدول قرار داشته و فصل خوبی را پشت‌سر نمی‌گذارد.

سری آ ایتالیا:

بولونیا – یوونتوس:


در ادامه هفته هجدهم رقابت‌های سری آ ایتالیا ب به دیدار برگزار می‌شود. که در یکی از این رقابت‌ها تیم بولونیا که با کسب ۲۴ امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی قرار گرفته است باید از در ورزشگاه خانگی خود از تیم یوونتوس پذیرایی کند.
شاگردان ماسیمیلیانو آلگری که فصل خوبی را پشت سر نمی گذارند در حال حاضر با چهار امتیاز بیشتر نسبت بلونیا در رده ششم جدول قرار داشته در این دیدار خارج از خانه چاره‌ای جز پیروزی نخواهند داشت.

لیگ برتر انگلیس:

آرسنال – لیدز یونایتد:


از معدود بازی های لیگ برتر انگلیس که به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو نشده است باید به دیدار آرسنال و لیدز یونایتد اشاره کرد.
در واقع امروز قرار بود به جز دیدار این دو تیم از هفته هجدهم لیگ انگلیس برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا در بین بازیکنان تیم ها آن دیدار حالا شد. حال تیم فوتبال آرسنال با هدایت میکل آرتتا باید در مقابل تیم لیدزیونایتد به سرمربیگری مارچلو بیلسا قرار بگیرد.
شاگردان مارچلو بیلسا هفته گذشته شکست سنگین و تحقیرآمیز ۷ بر صفر مقابل منچسترسیتی را تجربه کردند و حال در این هفته باید از ساعت ۲۱ به وقت تهران در ورزشگاه خانگی خود از آرسنال پذیرایی کنند.

بوندسلیگای آلمان:

هرتابرلین – بورسیادورتموند:


در ادامه هفته پایانی نیم فصل اول رقابت های بوندس لیگا آلمان تیم رده دومی بورسیا دورتموند که در حال حاضر با یک بازی کمتر ۹ امتیاز با صدرنشین همیشگی این لیگ یعنی بایرن‌مونیخ فاصله دارد. باید از ساعت ۲۱ به وقت تهران در شهر برلین به مصاف تیم هرتابرلین برود.
شاگردان مارک روز اگر می خواهند که برای نیز هاست دوم امیدشان را نسبت به قهرمانی زنده نگه دارند باید در دیدار امشب پیروز شده و در پایان نیم فصل فاصله خود با باواریایی‌ها را به ۶ امتیاز کاهش دهند.

لالیگا اسپانیا:

بارسلونا – الچه:


در دیگر دیدار امشب فوتبال لالیگا اسپانیا تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا که وضعیت مناسبی ندارد. در بحران شدیدی به سر می برد باید از ساعت ۲۱ در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف تیم الچه برود.
بارسلونا هم اکنون با کسب ۲۴ امتیاز در رده نازل هشتم قرار داشته و رقیب تازه صعود کرده‌اش با کسب ۱۵ امتیاز شانزدهم است.

سویا – آتلتیکومادرید:

اما مهم‌ترین و حساس‌ترین دیدار امشب و حتی این هفته فوتبال لالیگا اسپانیا امشب در ورزشگاه سانچز پیسخوان برگزار خواهد شد.
جایی که تیم رده دومی سویا باید به مصاف تیم اتلتیکومادرید قهرمان فصل گذشته برود.
اتلتیکو مادرید هم اکنون در رده چهارم جدول رده بندی قرار داشته و ۵ امتیاز از سویا کمتر دارد.
از طرف مقابل تیم سویا نیز با ۸ امتیاز اختلاف نسبت به رئال صدرنشین در رده دوم جدول قرار داشته. نمی‌خواهد با از دست دادن امتیاز در این دیدار فاصله‌اش با رئال بیشتر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا