پخش زنده

برنامه برگزاری دیدارهای مهم امروز فوتبال اروپا

امتیاز به مطلب

در ادامه برگزاری دیدارهای هفته جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و لیگ برتر ایتالیا امروز نیز چندین دیدار برگزار می‌شود تا هفته جاری این لیگ‌هت به پایان برسد.
دیدارهایی که با توجه به نتایج شب‌های گذشته می‌تواند از اهمیت بالاتری برخوردار باشد و حضور تیم‌های معتبر و درجه یک فوتبال دنیا در این رقابت‌ها می‌تواند باعث شود که تماشاگران بیشتری به سمت سوریه این دیدارها کشیده شده و به تماشای آنها بپردازند.
به طور کلی رقابت های لیگ برتر انگلیس طرفداران زیادی در نقاط مختلف جهان دارد و اگر تیم‌های بالای جدول و پرطرفدار یا همان تاپ ۶ نیز بازی داشته باشند این طرفداران و هیجانات بیشتر از گذشته نیز خواهد شد.


اتفاقی که امروز نیز خواهد افتاد و شاهد دو دیدار جذاب از لیگ جزیره خواهیم بود.
علاوه بر این دو دیدار نیز از رقابت های سری آ ایتالیا برگزار خواهد شد تا هفته جاری این لیگ نیز به پایان برسد.
بنابراین تیم تحلیلی و نویسندگی سایت بت ببین در نظر گرفته که مانند تمامی روزهای گذشته یک برنامه از زمان برگزاری دیدارها نوشته و آن را با کاربران خود به اشتراک بگذارد تا کسانی که تمایل دارند از زمان برگزاری بازی های امروز فوتبال اروپا مطلع شوند با مطالعه این کنداکتور اطلاعات لازم را به دست بیاورند.

سری آ ایتالیا:

تورینو – امپولی:


امشب دو دیدار باقی مانده از هفته پانزدهم رقابت‌های سری آ ایتالیا نیز برگزار می‌شود. تا با انجام این دو مسابقه هفته پانزدهمین رقابت‌ها به اتمام رسیده و تیم‌ها آماده برگزاری هفته شانزدهم بازی‌ها شوند.
حال در یکی از دو دیدار مهم امشب تیم‌های فوتبال تورینو و امپولی از ساعت ۲۱ به وقت تهران باید رو در روی یکدیگر قرار بگیرند.
این دیدار در شهر تورین برگزار می‌شود.

لیگ برتر انگلیس:

تاتنهام هاتسپر – برنتفورد:


در یکی از دو دیدار انتهایی هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر جزیره که امشب برگزار می شود. تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر با هدایت آنتونیو کونته از ساعت ۲۳ به وقت تهران در شهر لندن و ورزشگاه اختصاصی خود باید به مصاف یاران سامان قدوس در تیم برنتفورد برود.
دو تیم از لحاظ جدول همسایه یکدیگر میباشند و تاتنهام در حال حاضر با کسب ۱۹ امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفته. برنتفورد نیز با عملکرد خوب خودش تا به اینجای کار یازدهم است.

سری آ ایتالیا:

لاتزیو – اودینزه:


اما رقابت پایانی هفته پانزدهم لیگ ایتالیا امشب در پایتخت این کشور و بین تیم‌های لاتزیو و اودینزه برگزار می‌شود.
دیدار بین تیم‌های نهم و چهاردهم جدول رده بندی که تا به اینجای فصل موفق نشده اند انتظارات تماشاگران خود را برآورده سازند.
امشب از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به انجام خواهد رسید.

لیگ برتر انگلیس:

منچستریونایتد – آرسنال:


اما مهم‌ترین دیدار این هفته فوتبال انگلیس دیدار پایانی هفته نیز می باشد.
دیداری که در آن دو مدعی قدیمی فوتبال انگلیس و دو رقیب دیرینه یعنی منچستر یونایتد و آرسنال از ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه به وقت تهران باید به مصاف یکدیگر بروند.
این دیدار امشب در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر به انجام خواهد رسید. شیاطین سرخ فوتبال اروپا که برای اولین بار با تفکرات رالف رانگنیک وارد زمین می‌شوند باید مقابل آرسنال آمادگی دارد تا صف آرایی کنند.
آرسنال با پیروزی در دیدار امشب می‌تواند خود را به رده چهارم جدول رده بندی برساند. منچستر نیز با برد امشب به اوضاع خود در جدول رده بندی سر و سامان خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا