پخش زنده

برنامه برگزاری دیدارهای مهم امروز فوتبال ایران

امتیاز به مطلب

هفته یازدهم رقابت‌های لیگ ایران امروز به انجام می رسد و تمامی دیدارهای آن در دو ساعت 15 و 17 به انجام خواهد رسید.
رقابت‌هایی‌ که جذابیت زیادی به خصوص در بالای جدول داشته و تیم های زیادی به دنبال رسیدن به صدر جدول می باشند.
به طور کلی و معمولاً لیگ ایران برای فوتبال دوستان ایرانی از یک جایگاه خاص برخوردار می باشد چون علاقه‌مندان به فوتبال در ایران، کری های زیادی بر سر تیم‌های ایرانی خود داشته و همین سبب می شود تماشاگران و بینندگان زیادی به تماشای این دیدارها بنشینند.

حال با توجه به این تفاسیر تیم تحلیلی و نویسندگی سایت بت ببین در نظر گرفته است که برای دیدارهای مهم امروز فوتبال ایران یک مطلب کنداکتور نوشته و آن را با شما به اشتراک بگذارد.
مطلبی که شاید به بینندگان و طرفداران فوتبال ایران کمک کند تا از زمان برگزاری دیدارهای امروز اطلاع یابند.
بنابراین برای مطالعه این مطلب در ادامه همراه ما باشید.

هوادار تهران – تراکتور تبریز:

همانطور که گفته شده امروز چند دیدار از ساعت ۱۵ برگزار می‌شود. که در یکی از این دیدارها تیم فوتبال هوادار در تهران با هدایت رضا عنایتی در شهر تهران باید از شاگردان سولدو در تراکتور پذیرایی کند.
تیم هوادار که اولین حضورش در رقابت‌های لیگ برتر ایران را تجربه می‌کند. هم اکنون با کسب ۹ امتیاز در رده سیزدهم قرار داشته و حریف امروزش یعنی تراکتور با ۱۱ امتیاز نهم است.

پدیده مشهد – استقلال تهران:

در دیگر دیدار امروز از ساعت ۱۵ برگزار می‌شود یکی از صدرنشینان لیگ برتر یعنی استقلال که هم امتیاز با سپاهان در رده دوم جدول قرار گرفته باید در شهر مشهد به مصاف تیم انتهای جدولی پدیده برود. ‌
تیم پدیده تا به اینجای کاربردی را تجربه نکرده است . استقلال نیز شکست را در کارنامه نداشته و باید دید در پایان این دیدار چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.
این دیدار در ورزشگاه ثامن برگزار خواهد شد.

سپاهان اصفهان – پیکان تهران:

در یکی از دو دیدار مهم که در ساعت ۱۷ برگزار می‌شود. تیم فوتبال سپاهان اصفهان صدرنشین حاضر لیگ باید در ورزشگاه نقش جهان به مصاف پیکان برود‌.
پیکان در دو دیدار گذشته خود مقابل دو مدعی دیگر لیگ یعنی استقلال و پرسپولیس شکست خورده است و نمی خواهد سومین شکست پیاپی خود را تجربه کند.
از سوی مقابل سپاهان نیز به دنبال پیروزی در این دیدار خانگی و تداوم صدرنشینی می باشد.
بنابراین دیدار امروز یک رقابت جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا