پخش زنده

برنامه برگزاری دیدارهای مهم امروز فوتبال اروپا

امتیاز به مطلب

امروز سه‌شنبه چندین دیدار مهم در رقابت‌های فوتبال اروپا برگزار خواهد شد و برخی تیم‌های معتبر و بزرگ اروپایی باید در لیگ‌های خود به مصرف رقبا بروند.
دیدارهایی که قطعاً با توجه به حضور تیم‌های بزرگ اروپایی می‌تواند تماشاگران و طرفداران زیادی داشته باشد و بازی ها و رقابت‌ها از هیجان و جذابیت بالایی برخوردار خواهد بود.
حال با توجه به این اوصاف تیم تحلیلی و نویسندگی سایت بت ببین در نظر گرفته است مانند تمامی روزهای گذشته برای دیدارهای امروز نیز یک مطلب در مورد زمان برگزاری دیدارهای نوشته و در واقع یک کنداکتور از بازی‌های امروز را در اختیار شما قرار دهد.
مطلبی که می تواند به علاقه‌مندان به فوتبال کمک کند تا با دانستن زمان برگزاری دیدار ها خود را برای مشاهده این بازی‌ها آماده کنند.
بنابراین برای اطلاع از زمان برگزاری بازی‌ها با مطالعه این مطلب در ادامه راه با ما همراه باشید.

بوندسلیگا آلمان:

اشتوتگارت – بایرن مونیخ:


هفته شانزدهم رقابت‌های بوندسلیگا آلمان نیز امشب با برگزاری ۴ دیدار آغاز می‌شود. که در نخستین دیدار از ساعت ۲۱ به وقت تهران صدرنشین و قهرمان احتمالی این فصل رقابت های بوندس لیگا آلمان یعنی بایرن‌مونیخ با هدایت ناگلزمن باید به مصاف تیم رده پانزدهمی اشتوگارت برود‌
این دیدار به میزبانی اشتوتگارت برگزار شده. به نظر می رسد این تیم امشب شب سختی را مقابل مهاجمان بایرن مونیخ پشت سر خواهد گذاشت.

ماینز – هرتابرلین:

در یکی از دیدارهای ساعت ۲۳ امشب فوتبال بوندس لیگا آلمان تیم فوتبال ماینز که هم اکنون در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفته است. باید به مصاف تیم رده چهاردهم جدول یعنی هرتابرلین برود.
ابردین در این دیدار میهمان رقیب خود بوده. با توجه به اوضاعی که در جدول دارد باید در تلاش باشد تا از میزبان خود امتیاز بگیرد.

ولفسبورگ – کلن:

در دیگر دیدار امشب فوتبال بوندس لیگای آلمان بین تیم‌های ولفسبورگ و کلن برگزار خواهد شد.
تیم فوتبال ولفسبورگ که در ابتدای فصل عملکردی خیره‌کننده داشت و جزو مدعیان لیگ به شمار می‌رفت و هم اکنون در رده یازدهم جدول رده بندی قرار گرفته و اوضاع مناسبی ندارد. از طرف مقابل تیم کلن نیز دوازدهم است.
این دو تیم در جدول رده‌بندی تنها یک امتیاز فاصله داشته و به همین دلیل بازی امشب یک رقابت شش امتیازی محسوب می‌شود.
دیدار این دو تیم امشب در ورزشگاه فولکس واگن آرنا برگزار خواهد شد.

لیگ برتر انگلیس:

نوریچ سیتی – استون ویلا:


هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس امشب با برگزاری دو دیدار آغاز می‌شود. که در یکی از این رقابت‌ها و در جدال تیم‌های نیمه پایین جدول تیم انتهای جدولی نوریچ از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران باید از شاگردان استیون جرارد در تیم استون ویلا پذیرایی کند.
نوریک هم اکنون با کسب ۱۰ امتیاز در رده بیستم جدول قرار گرفته. اوضاع مناسبی ندارد و از طرف مقابل تیم استون ویلا نیز با ۱۹ امیتاز سیزدهم است.

منچستر سیتی – لیدز یونایتد:

در دیگر دیدار امشب فوتبال انگلیس تیم فوتبال منچسترسیتی از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه اتحاد باید به مصاف شاگردان مارچلو بیلسا در تیم لیدز یونایتد برود.
سیتیزن ها هم اکنون در صدر جدول رده بندی قرار گرفته. مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی به حساب می آیند. از طرف مقابل حریف امشب شان با قرار گرفتن در رده پانزدهم جدول حوزه مناسبی نداشته. نیازمند به کسب امتیاز می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا