پخش زنده

برنامه برگزاری دیدارهای فوتبال باشگاهی

امتیاز به مطلب

امروز دیدار های متنوع و گوناگونی فوتبال در نقاط مختلف اروپا و جهان برگزار می‌شود.
دیدارهایی در تورنمنت‌های مختلف با سطح های متفاوت و همچنین در دوره‌ای ملی و باشگاهی.
در این روزها که رقابت های جام ملت‌های آفریقا در کشور کامرون در حال انجام است و رقابت‌های باشگاهی نیز کار خود را ادامه داده و و بازی‌ها در لیگ های مختلف پیگیری می شود.
دیدارهایی که بدون حضور ملی‌پوشان آفریقایی به انجام رسیده و این نکته نیز در نوع خود جالب می باشد که این جام ملت‌های آفریقا با رقابت های لیگ های معتبر اروپایی تداخل دارد.


با تمام این اوصاف تیم تحلیلی و نویسندگی سایت بت ببین در نظر گرفته است مانند تمامی روزهای گذشته امروز نیز یک مطلب در مورد زمان برگزاری دیدارهای امشب و امروز تهیه کرده و آن را با کاربران خود به اشتراک بگذارد.
دیدارهایی که شاید آن تماشاگر بازی های روزهای گذشته را نداشته باشند اما با این اوصاف می‌توانند هیجان را در بین فوتبال دوستان و علاقه مندان به این رشته ورزشی زنده نگه دارند.

بنابراین برای اطلاع از زمان برگزاری این دیدارها در ادامه این مطلب ما را همراهی کرده و این کنداکتور آنلاین را مطالعه نمایید.

جام ملت های آفریقا:

نیجریه – مصر:


مهمترین دیدار امشب رقابت‌های جام ملتهای آفریقا از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران را از گروه چهارم بازی ها برگزار می شود.
جایی که تیم فوتبال مصر واحد کارلوس کی‌روش مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران باید کاپیتانی محمد صلاح به مصاف نیجریه برود.
قطعاً یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی و حضور در مراحل پایانی می‌باشد و آنها امشب باید در سخت‌ترین دیدار گروهی خود به مصاف نیجریه بروند.

لیگ برتر جزیره:

ساوتهمپتون – برنتفورد:


در دیدار باقی مانده از هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر جزیره که به دلیل شیوع ویروس کرونا در زمان نماینده خود برگزار نشده است به روز دیگر معوق شد، امشب تیم فوتبال ساوتهمپتون و برنتفورد از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
این دیدار امشب در حالی به میزبانی تیم ساوتهمپتون برگزار می‌شود. که دو تیم در جدول به یکدیگر نزدیک بوده و به گونه ای همسایه جدولی می باشند.
برنتفورد با ۲۳ امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار داشته و ساوت‌همپتون با ۲ امتیاز کمتر یعنی ۲۱ امتیاز چهاردهم است!
بنابراین دیدار امشب یک رقابت ۶ امتیازی برای دو تیم محسوب می شود.

سری آ ایتالیا:

کالیاری – بلونیا:


دیدار پایانی هفته بیست و یکم رقابت های سری آ ایتالیا امشب بین تیم‌های کالیاری و بولونیا برگزار خواهد شد.
رقابتی بین تیم‌های هجدهم و دوازدهم جدول رده‌بندی که حوزه مناسبی نداشته و نتوانسته‌اند انتظارات هواداران خود را در این فصل برآورده سازند.
این دیدار امشب از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به میزبانی کالیاری برگزار می شود.

چمپیونشیپ انگلیس:

ردینگ – فولام:


امشب یک دیدار از هفته بیست و پنجم رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس نیز برگزار خواهد شد. که در این مسابقه تیم های فوتبال ردینگ و فولام به مصاف هم خواهند رفت.
فولام هم اکنون با ۲ بازی کمتر نسبت به بورنموث و بلکبرن در رده سوم جدول قرار دارد و این فرصت را دارد با پیروزی در این دو دیدار به صدر جدول رقابت‌های چمپیونشیپ برسد. از طرف مقابل اما ردینگ خطر سقوط را احساس میکند و در رده ۲۱ ام جدول جا خوش کرده است.
این دیدار امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به میزبانی ردینگ برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا