پخش زنده

برنامه برگزاری دیدارهای فوتبال اروپا

امتیاز به مطلب

امروز دوشنبه مانند اکثریت قریب به یقین هفته های فوتبال اروپا رقابت های باشگاهی در این هفته با برگزاری تک بازی هایی در لیگ های مختلف به پایان می رسد و علاقه مندان به فوتبال منتظر آغاز رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و همچنین هفته جدید فوتبال های لیگ های معتبر اروپایی خواهند ماند.
معمولاً در این روزها تیم‌های بزرگ اروپایی بازی نخواهند داشت چون آنها باید آخر هفته در لیگ قهرمانان اروپا به میدان بروند و تیم‌های دیگر به رقابت با حریفان خواهند پرداخت.


با این وجود ما هستند تیم‌هایی که در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حضور نداشته اما پر طرفدار می باشند و معمولاً اتحادیه فوتبال های اروپایی بازی این تیم ها را در آخرین روز هفته می گذارد مانند بازی امروز تیم آرسنال.
حال با همه این موارد و با همه این اوصاف،تیم نویسندگی سایت بت ببین مانند تمامی روزهای گذشته در نظر گرفته است. برنامه پخش دیدارهای امروز را نیز به طور خلاصه و مفید به شما ارائه دهد برنامه ای که شما می توانید در ادامه آن را مطالعه فرمایید.

سری آ ایتالیا:

امپولی – اودینزه:


هفته شانزدهم رقابت های سری a ایتالیا نیز امشب با برگزاری دو دیدار به اتمام می‌رسد.
در یکی از این دو دیدار و در اولین مسابقه تیم میان جدولی امپولی از ساعت ۲۱ به وقت تهران باید به مصاف رقیب رد چهاردهمی خود یعنی اودینزه برود.
این دیدار به میزبانی تیم امپولی برگزار خواهد شد.

کالیاری – تورینو:

دیدار پایانی هفته شانزدهم رقابت های سری آ ایتالیا امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه بین تیم های کالیاری و تورینو برگزار خواهد شد.
یک رقابت انتهای جدولی بین تیم‌های نوزدهم و سیزدهم جدول رده‌بندی که می‌تواند برای هر دو تیم حائز اهمیت باشد.
اختلاف این دو تیم هم اکنون در جدول رده بندی ۹ امتیاز بوده و کالیاری برای سر و سامان بخشیدن به اوضاع خود در انتهای جدول باید در این دیدار خانگی به برتری دست یابد.

لیگ برتر انگلیس:

اورتون – آرسنال:


هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس امروز با برگزاری یک دیدار در بندر لیورپول به اتمام می‌رسد.
دیداری بین آبی‌پوشان بندر لیورپول یعنی اورتون و قرمزپوشان شمال لندن یعنی تیم فوتبال آرسنال.
جایگاه و وضعیت دو تیم در جدول رده‌بندی کاملاً متفاوت می باشد.
تیم فوتبال اورتون هم اکنون در رده شانزدهم جدول قرار داشته. روزه مناسبی ندارد اما از طرف مقابل آرسنال بعد از شروع ناامیدکننده در حال حاضر وضعیت خوبی داشته و جزو تیم‌های بالای جدول محسوب می شود
این دیدار امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه گودیسون پارک به انجام خواهد رسید.

لالیگا اسپانیا:

ختافه – آتلتیک بیلبائو:


هفته شانزدهم رقابت‌های لالیگا اسپانیا امشب با برگزاری یک دیدار به اتمام می‌رسد.
دیداری که از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه بین تیم های ختافه و اتلتیک بیلبائو به انجام خواهد رسید.
این دیدار به میزبانی تیم ختافه برگزار شده و این تیم که در رده نوزدهم جدول رده‌بندی قرار دارد باید امشب میزبان تیم دهم جدول یعنی بیلبائو باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا