پخش زنده

برنامه برگزاری دیدارهای روز فوتبال اروپا

امتیاز به مطلب

امروز دوشنبه مانند اکثریت قریب به یقین هفته های فوتبال اروپا رقابت های باشگاهی در این هفته با برگزاری تک بازی هایی در لیگ های مختلف به پایان می رسد و علاقه مندان به فوتبال منتظر آغاز رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و همچنین هفته جدید فوتبال های لیگ های معتبر اروپایی خواهند ماند.
معمولاً در این روزها تیم‌های بزرگ اروپایی بازی نخواهند داشت چون آنها باید آخر هفته در لیگ قهرمانان اروپا به میدان بروند و تیم‌های دیگر به رقابت با حریفان خواهند پرداخت.
حال با همه این موارد و با همه این اوصاف،تیم نویسندگی سایت بت ببین مانند تمامی روزهای گذشته در نظر گرفته است برنامه پخش دیدارهای امروز را نیز به طور خلاصه و مفید به شما ارائه دهد برنامه ای که شما می توانید در ادامه آن را مطالعه فرمایید.

سری آ ایتالیا:

هلاس ورونا – امپولی:

هفته چهاردهم رقابت های لیگ ایتالیا نیز امشب با برگزاری دو دیدار به اتمام می‌رسد که در رقابت نخست از ساعت ۲۱ به وقت تهران و در جدال دو تیم میانه جدولی تیم‌های هلاس ورونا و امپولی به مصاف هم خواهند رفت.
این دیدار به میزبانی تیم هلاس ورونا برگزار خواهد شد و این تیم دهم جدولی باید برای حفظ رده خود و ترمیم کردن آن در مقابل تیم رده یازدهمین امپولی قرار بگیرد.
بنابراین این دیدار برای این دو تیم میان جدولی یک رقابت نسبتاً ۶ امتیازی محسوب می‌شود

تورینو – اودینزه:

در آخرین دیدار هفته چهاردهم رقابتهای سری آ ایتالیا نیز امشب یک دیدار بین دو تیم همسایه از لحاظ جدولی به انجام خواهد رسید.
رقابتی بین تورینو و اودینزه که تا این جای کار عملکرد خوبی را نداشته. در رده های چهاردهم و پانزدهم جدول رده‌بندی به سر می برند.
این دو تیم امشب در شهر تورین و از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به مصاف هم خواهند رفت و برنده دیدار امشب می تواند سر و سامانی به اوضاع خود ببخشد.

لالیگا اسپانیا:

رایو وایکانو – مایورکا:

در آخرین دیدار هفته چهاردهم رقابت‌های لالیگا اسپانیا امشب دو تیم رایو وایکانو و مایورکا به مصاف هم خواهند رفت.
این دیدار از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به میزبانی تیم رده هفتمی رایو وایکانو برگزار خواهد شد.
این تیم تازه صعود کرده تا به اینجای کار عملکرد نسبتاً مناسبی در لالیگا داشته.توانسته با کسب ۲۰ امتیاز در رده هفتم قرار بگیرد و از طرف مقابل تیم مایورکا در رده سیزدهم جدول جایی گرفته است.

لالیگا ۲ اسپانیا:

زاراگوزا – لگانس:

امشب و در شب پایانی رقابتهای هفته هفدهم لالیگا دو اسپانیا نیز دو دیدار برگزار می‌شود که در یکی از این دو مسابقه دو تیم سرشناس فوتبال اسپانیا که قبلاً سابقه حضور در سطح اول فوتبال این کشور را داشته‌اند از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه آخرین دیدار هفته هفدهم را برگزار خواهند کرد.
دیدار بین تیم های زاراگوزا و لگانس که تا به اینجای کار به ترتیب دارد های یازدهم و بیستم جدول رده بندی قرار گرفته. نتوانسته اند رضایت هواداران خود را به دست بیاورند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا